• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 33600000-6 - Фармацевтична продукція (лікарські засоби (39 найменуваннь))

Оголошено тендер

725 605.61 UAH
Номер: 9f93a35c9495434299ebc8c45ec32986
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-02-004834-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 725 605.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 33600000-6 - Фармацевтична продукція (лікарські засоби (39 найменуваннь))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 02.04.2026 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума725 605.61 UAH