-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Перевезення та видалення код 18 01 01 відходів, 18 01 02 відходів, 18 01 03* відходів, 18 01 04 відходів, 18 01 06*відходів)
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-003981-a
Завершена
402 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
651de074b7604b969e13bb09290031a8
Внутрішній номер закупівлі:
28801383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-003981-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня №8" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00440221
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Харчова, буд 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Насєкіна +380966177921 ml8-tender@ukr.net https://ml8.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
402 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 11:15 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 11:15 - 10.04.2026 10:00
Аукціон:
13.04.2026 15:51 - 13.04.2026 16:20
Період кваліфікації:
13.04.2026 16:20 - 16.04.2026 11:57
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴402 000.00 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Перевезення та видалення код 18 01 01 відходів, 18 01 02 відходів, 18 01 03* відходів, 18 01 04 відходів, 18 01 06*відходів)