• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Перевезення та видалення код 18 01 01 відходів, 18 01 02 відходів, 18 01 03* відходів, 18 01 04 відходів, 18 01 06*відходів)

Оголошено тендер

402 000.00 UAH
Номер: 2ea4f6ce72ab430e92f1db576807142c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-02-004699-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня №8" Запорізької міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня №8" Запорізької міської ради
Очікувана вартість: 402 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Перевезення та видалення код 18 01 01 відходів, 18 01 02 відходів, 18 01 03* відходів, 18 01 04 відходів, 18 01 06*відходів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.04.2026 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума402 000.00 UAH