• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вікна металопластикові 1740*2025 в аудиторію, з демонтажем та монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби

Завершена

117 726.52 UAH з ПДВ
Номер: 67fef143bc044593bc72475286abde0c
Внутрішній номер закупівлі: 28798463
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-02-001046-a   
Замовник: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Контактна особа: Дмитро Іващенко +380634472950 dmytro.ivashchenko@viti.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 117 726.52 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.04.2026 09:31 - 11.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.04.2026 09:31 - 14.04.2026 00:00
Аукціон: 14.04.2026 12:40 - 14.04.2026 13:27
Період кваліфікації: 14.04.2026 13:27 - 15.04.2026 08:18
Період завантаження договору: 21.04.2026 00:00 - 01.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴117 726.52 Вікна металопластикові 1740*2025 в аудиторію, з демонтажем та монтажем