-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна металопластикові 1740*2025 в аудиторію, з демонтажем та монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Оголошено тендер
117 726.52
UAH
Номер:
f1eee55684a040fa9ffbe70e76ca2d75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-02-001310-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
117 726.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вікна металопластикові 1740*2025 в аудиторію, з демонтажем та монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.04.2026 09:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума117 726.52 UAH