• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021-2015 (CPV) 44610000-9 – Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для сміття з плоскою кришкою на 1100 л та контейнери для сміття з кришкою на 120 л)

Завершена

2 947 485.00 UAH з ПДВ
Номер: 1d8eca3be81644f48567b8f37bc3a0b5
Внутрішній номер закупівлі: 28795964
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-01-012583-a   
Замовник: Виконавчий комітет Радомишльської міської ради
Контактна особа: Галюк Вікторія Сергіївна +380413242311 radbuh@radmr.gov.ua http://radmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 947 485.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери для сміття з плоскою кришкою, 1100 л (чорного або сірого кольору)
Код ДК 021:2015: 44613700-7 Контейнери для сміття
Кількість 30 штука
Період постачання до 27.03.2026
Місце постачання 12201, Україна, Житомирська область, Радомишль, Соборний майдан,12 На карті
Контейнери для сміття з плоскою кришкою, 1100л (зеленого кольору з отворами в кришці для сортування скла)
Код ДК 021:2015: 44613700-7 Контейнери для сміття
Кількість 20 штука
Період постачання до 27.03.2026
Місце постачання 12201, Україна, Житомирська область, Радомишль, Соборний майдан,12 На карті
Контейнери для сміття з плоскою кришкою, 1100 л (жовтого кольору з отворами в кришці для сортування пластику)
Код ДК 021:2015: 44613700-7 Контейнери для сміття
Кількість 20 штука
Період постачання до 27.03.2026
Місце постачання 12201, Україна, Житомирська область, Радомишль, Соборний майдан,12 На карті
Контейнери для сміття з кришкою, 120 л (чорного або сірого кольору)
Код ДК 021:2015: 44613700-7 Контейнери для сміття
Кількість 550 штука
Період постачання до 27.03.2026
Місце постачання 12201, Україна, Житомирська область, Радомишль, Соборний майдан,12 На карті
Контейнери для сміття з кришкою, 120 л (зеленого кольору)
Код ДК 021:2015: 44613700-7 Контейнери для сміття
Кількість 275 штука
Період постачання до 27.03.2026
Місце постачання 12201, Україна, Житомирська область, Радомишль, Соборний майдан,12 На карті
Контейнери для сміття з кришкою, 120 л (жовтого кольору)
Код ДК 021:2015: 44613700-7 Контейнери для сміття
Кількість 275 штука
Період постачання до 27.03.2026
Місце постачання 12201, Україна, Житомирська область, Радомишль, Соборний майдан,12 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВСМ ЕКОЛОДЖІ
Ціна пропозиції 2 947 485.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2026 17:03
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 77fa39ba2f3741efadb5a1a2aeb40a3a
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-01-012583-a-b1
Постачальник: ТОВ ВСМ ЕКОЛОДЖІ
Номер договору: 53
Сума договору: 2 947 485.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 456 237.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.03.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 25.03.2026 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
PDF
обгрунтування.PDF
pdf
Довідка про кінцевих бенефіціарних власників підприємства.p...
звіт
p7s
sign.p7s