-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 44610000-9 – Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для сміття з плоскою кришкою на 1100 л та контейнери для сміття з кришкою на 120 л)
Оголошено тендер
2 947 485.00
UAH
Номер:
7ec69d9452db4bc7a35771541b9cc55b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-25-016645-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Радомишльської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053358
-
Адреса:
12201, Україна, Житомирська область, місто Радомишль, Соборний майдан. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Радомишльської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053358
-
Адреса:
12201, Україна, Житомирська область, місто Радомишль, Соборний майдан. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 947 485.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 44610000-9 – Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для сміття з плоскою кришкою на 1100 л та контейнери для сміття з кришкою на 120 л)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.03.2026 16:53
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до пп6 п 13 ПКМУ 1178 від 12.10.2022р.: 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації;
-
Дата публікації:
25.03.2026 16:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описінші кошти вдасних надходжень (грантові кошти)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7693 - Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяРадомишльська
Сума2 947 485.00 UAH