-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки, рамки, коробки монтажні, коробки установчі, вилки мережеві, наконечники трубчаті)
Тендер Prozorro UA-2026-04-01-011185-a
Торги не відбулися
22 723.00
UAH з ПДВ
Номер:
2200f0f4c8e84364841ab11574f6bb8e
Внутрішній номер закупівлі:
28794567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-01-011185-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Ліфиренко +380685403612 lifyrenko_bohdan@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 723.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.04.2026 16:12 - 06.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2026 16:12 - 09.04.2026 09:00
Аукціон:
з 10.04.2026 11:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 723.00 ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки, рамки, коробки монтажні, коробки установчі, вилки мережеві, наконечники трубчаті)