• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки, рамки, коробки монтажні, коробки установчі, вилки мережеві, наконечники трубчаті)

Оголошено тендер

22 723.00 UAH
Номер: 831b906b40fe4121af21ee7fe759d061
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-01-012295-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 22 723.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки, рамки, коробки монтажні, коробки установчі, вилки мережеві, наконечники трубчаті)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.04.2026 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума22 723.00 UAH