-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-04-01-002382-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 15 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 15 робочих днів
1 530 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
84aa4c88a30248be8c0f8c99008d498a
Внутрішній номер закупівлі:
28785837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-01-002382-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22815333
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Влащенко Ірина Миколаївна 0462654506 I.VLASCHENKO@ENERGY.CN.UA https://chernihivoblenergo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 530 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.04.2026 10:25 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2026 10:25 - 07.08.2026 10:00
Аукціон:
10.08.2026 13:27 - 10.08.2026 13:51
Період кваліфікації:
з 10.08.2026 13:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 530 000.00 Страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів