-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту запасних частин для ремонту вагонів метрополітену
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-006362-a
Завершена
512 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
19bf78524f5442caabb41b4eaa083c76
Внутрішній номер закупівлі:
28777561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-006362-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21927215
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. 128-ї Бригади Тероборони, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Драгун +380504825501 zakupki_metro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
512 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 13:48 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2026 13:48 - 08.04.2026 13:00
Аукціон:
з 09.04.2026 12:54
Період кваліфікації:
08.04.2026 13:00 - 09.04.2026 14:00
Період завантаження договору:
15.04.2026 00:00 - 25.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴512 000.00 Послуги з ремонту запасних частин для ремонту вагонів метрополітену