-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту запасних частин для ремонту вагонів метрополітену
Оголошено тендер
512 000.00
UAH
Номер:
55d29ec3179548f390d7ab4dab48fd7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-31-007161-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21927215
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. 128-ї Бригади Тероборони, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21927215
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. 128-ї Бригади Тероборони, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту запасних частин для ремонту вагонів метрополітену
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Дата опублікування:
31.03.2026 13:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума512 000.00 UAH