-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Взуття для поліцейських та персоналу воєнізованої охорони
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-005100-a
Завершена
603 166.66
UAH з ПДВ
Номер:
9c7bca714ac54bfab964396d5eda74da
Внутрішній номер закупівлі:
28776290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-005100-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109131
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПРОВУЛОК ЗАЛІЗНИЧНИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анастасія Степанюк 380671758221 anastasiiaupo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
603 166.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 12:28 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2026 12:28 - 08.04.2026 13:00
Аукціон:
з 09.04.2026 15:59
Період кваліфікації:
08.04.2026 13:00 - 16.04.2026 15:34
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴603 166.66 Взуття для поліцейських