-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Взуття для поліцейських та персоналу воєнізованої охорони
Оголошено тендер
603 166.66
UAH
Номер:
8cdc79b7837a4a97b902f51c1c73b808
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-31-006130-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109131
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПРОВУЛОК ЗАЛІЗНИЧНИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109131
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПРОВУЛОК ЗАЛІЗНИЧНИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
603 166.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Взуття для поліцейських та персоналу воєнізованої охорони
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 21034, Україна , Вінницька обл., Вінниця, пров.Залізничний, 4. Категорія замовника: передбачено п.1 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" - правоохоронний орган. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Дата опублікування:
31.03.2026 12:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума603 166.66 UAH