-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «DSL FEST»)
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-004106-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bed060e8a8cd4e54a2c87793dd4eca31
Внутрішній номер закупівлі:
28775289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-004106-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 11:42 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2026 11:42 - 08.04.2026 06:00
Аукціон:
09.04.2026 15:36 - 09.04.2026 15:59
Період кваліфікації:
09.04.2026 15:59 - 05.05.2026 15:32
Період завантаження договору:
11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «DSL FEST»)