• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації та проведення заходу «DSL FEST»

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 5b5d4335ccc64bd381d43cffa55209ee
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-31-003692-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації та проведення заходу «DSL FEST»
Примітки: На виконання резолюції до службової записки з додатками: «Службова + додаток 2.docx», «Запити на цінові.docx», «Обгрунтування_закупівлі.doc», «Кошторис ДСЛ ФЕСТ.xlsx», «ПРИКЛАД ДОГОВОРУ.docx», «Кобильчук.pdf», «Сидоренко.pdf», «Філіпова.pdf» з визначеною ініціатором очікуваною вартістю закупівлі 400 000 грн 00 коп. відповідно до службової записки начальника управління молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Галини ПРАЧКОВСЬКОЇ № 5 від 16.03.2026 року.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 31.03.2026 10:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3133 - Забезпечення молодіжними центрами соціального становлення та розвитку молоді та інші заходи у сфері молодіжної політики
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума400 000.00 UAH