-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Нове будівництво наземної сонячної електростанції на території Обласного комунального підприємства "Миколаївоблтеплоенерго" за адресою: м. Миколаїв, вул. Водопійна, 36» (45251100-2 Будівництво електростанцій) 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-003010-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Торги не відбулися
16 774 419.00
UAH з ПДВ
Номер:
eb32fb10f0e84a108971b6c3a9252c41
Внутрішній номер закупівлі:
28774206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-003010-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Глодан +380504792953 okptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
16 774 419.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 11:04 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2026 11:04 - 18.04.2026 09:00
Аукціон:
20.04.2026 14:18 - 20.04.2026 14:53
Період кваліфікації:
20.04.2026 14:53 - 24.04.2026 14:29
Період завантаження договору:
30.04.2026 00:00 - 10.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3b38b1ef6e31463d8621629d137d3bd2
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Наведенні у протоколі
Період оскарження:
18.05.2026 16:42 - 29.05.2026 00:00
Дата опублікування:
18.05.2026 16:42
Дата виконання:
29.05.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴16 774 419.00 «Нове будівництво наземної сонячної електростанції на території Обласного комунального підприємства "Миколаївоблтеплоенерго" за адресою: м. Миколаїв, вул. Водопійна, 36» (45251100-2 Будівництво електростанцій) 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури