-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Обладнання сміттєвоза із заднім завантаженням, бувше у використанні)
Тендер Prozorro UA-2026-03-30-008806-a
Торги не відбулися
1 600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3da7c725bc9e45c39b759f471c722c18
Внутрішній номер закупівлі:
28767453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-30-008806-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Хмільниккомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32505648
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Чорновола В´ячеслава, 107 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хмільниккомунсервіс КП +380433822551 xm-komunservis@ukr.net https://rada.ekhmilnyk.gov.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2026 15:23 - 04.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2026 15:23 - 07.04.2026 08:00
Аукціон:
з 08.04.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 600 000.00 код ДК 021:2015 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Обладнання сміттєвоза із заднім завантаженням, бувше у використанні)