-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (Обладнання сміттєвоза із заднім завантаженням, бувше у використанні)
Оголошено тендер
1 600 000.00
UAH
Номер:
81258b68f43c49e8b570258f625656c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-30-010643-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Хмільниккомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32505648
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Чорновола В´ячеслава, 107 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Хмільниккомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32505648
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Чорновола В´ячеслава, 107 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні
(Обладнання сміттєвоза із заднім завантаженням, бувше у використанні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.03.2026 15:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання сміттєвоза із заднім завантаженням, бувше у використанні
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 600 000.00 UAH