-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і повірки засобів вимірювальної техніки в закладах освіти Шевченківського району м. Києва, ДК 021:2015 код 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань».
Тендер Prozorro UA-2026-03-30-005821-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх перекладом на українську мову.
Завершена
293 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
4af2cf6100a24ac19cba0726df5e71f7
Внутрішній номер закупівлі:
28764485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-30-005821-a
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Доценко Любов Сергіївна 380444890248 docenko_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
293 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2026 13:32 - 04.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2026 13:32 - 07.04.2026 00:00
Аукціон:
07.04.2026 11:00 - 07.04.2026 11:23
Період кваліфікації:
07.04.2026 11:23 - 10.04.2026 12:50
Період завантаження договору:
16.04.2026 00:00 - 26.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴293 900.00 Послуги з поточного ремонту і повірки засобів вимірювальної техніки в закладах освіти Шевченківського району м. Києва, ДК 021:2015 код 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань».