-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і повірки засобів вимірювальної техніки в закладах освіти Шевченківського району м. Києва, ДК 021:2015 код 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань».
Оголошено тендер
293 900.00
UAH
Номер:
b97fcc58a05943bcb6591e27f38afeea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-30-007028-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
293 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і повірки засобів вимірювальної техніки в закладах освіти Шевченківського району м. Києва, ДК 021:2015 код 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.03.2026 13:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума293 900.00 UAH