• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Одноразові елементи живлення

Завершена

437 443.00 UAH з ПДВ
Номер: a9ec4e2abc364432935a41ae93e5d31c
Внутрішній номер закупівлі: 28762314
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-30-003644-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ірина Агаркова +380442949720 i.aharkova@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 437 443.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.03.2026 11:36 - 04.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.03.2026 11:36 - 07.04.2026 15:00
Аукціон: з 08.04.2026 14:30
Період кваліфікації: 07.04.2026 15:00 - 10.04.2026 14:17
Період завантаження договору: 16.04.2026 00:00 - 26.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴437 443.00 Одноразові елементи живлення