• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Нафта і дистиляти (дизпаливо)

Завершена

77 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 06dfb2cd63ab40088eefd9fc158d7bd5
Внутрішній номер закупівлі: 28756223
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-011104-a   
Замовник: Ліцей №1 селища Крижопіль КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Редько +380971106710 olenaredkol1@ukr.net https://krz1.licey.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 77 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нафта і дистиляти
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1000 літр
Період постачання 16.03.2026 - 31.05.2026
Місце постачання 24600, Україна, Вінницька область, селище Крижопіль, Героїв України, 90 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГРУППА-2005"
Ціна пропозиції 77 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2026 16:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a1969d73f8284845b3d9bc2a39fa5566
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-27-011104-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГРУППА-2005"
Номер договору: 22
Сума договору: 77 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 64 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 16.03.2026 15:19
Статус:
Підписаний
pdf
дог 22 (2).pdf