-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Нафта і дистиляти (дизпаливо)
Оголошено тендер
77 000.00
UAH
Номер:
5f0d946352814bc4a49f4d6eed07d3d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-27-011960-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Ліцей №1 селища Крижопіль КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20103727
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, селище Крижопіль, вул. Героїв України, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №1 селища Крижопіль КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20103727
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, Тульчинський район, селище Крижопіль, вул. Героїв України, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
77 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (дизпаливо)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.03.2026 15:15
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
ОБҐРУНТУВАННЯ 1.Предмет закупівлі: Паливо дизельне (код ДК 021:2015 — 09130000-9 «Нафта і дистиляти»). 2.Очікувана вартість: 77000,00грн (у т.ч. ПДВ), що не перевищує 100 тис. грн. 3.Підстава: Підпункт 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених Постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 (із змінами), а саме: закупівля товарів може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів у разі, якщо замовником укладено договір про закупівлю за наявності обставин, коли закупівля товарів, робіт і послуг не може бути здійснена у конкурентний спосіб. 4.Обґрунтування: Виникла термінова потреба у паливі для забезпечення безперебійної роботи автотранспорту (автобусів для підвозу учнів до ліцею). У зв’язку зі складною світовою політичною ситуацією та збройною агресією рф, ринок пального в Україні перебуває у стані високої волатильності. Великий попит та різке зростання цін, тимчасово роблять неможливим планування закупівлі через тривалі процедури (відкриті торги), оскільки постачальники відмовляються гарантувати ціну та наявність ресурсу на строк понад 1-2 дні. 5.Рішення: Укласти прямий договір з ТОВ “Нафтогруппа-2005” на суму 77 000,00 грн. Уповноважена особа: Олена РЕДЬКО Дата: 16.03.2026
-
Дата публікації:
27.03.2026 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрижопільська
Сума77 000.00 UAH