-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-009978-a
Завершена
1 044 114.45
UAH з ПДВ
Номер:
5f0084e9ee2a42ef83ef24d494168c74
Внутрішній номер закупівлі:
28755110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-009978-a
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Моцак +380445299479 avto_baza1010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 044 114.45 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 15:29 - 03.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2026 15:29 - 06.04.2026 00:00
Аукціон:
з 06.04.2026 14:48
Період кваліфікації:
06.04.2026 00:00 - 09.04.2026 14:05
Період завантаження договору:
15.04.2026 00:00 - 25.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 044 114.45 Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»