-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
1 044 114.45
UAH
Номер:
9f5757b99c244688a88e4fcba275a21d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-27-008591-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 044 114.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.03.2026 13:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0111020 - Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України
Сума1 044 114.45 UAH