-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція частини приміщень 6-го блоку головного корпусу з добудовою зовнішнього ліфта в КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9» (ДК 021:2015:45454000-4 - Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-008357-a
Торги відмінено
12 500 811.60
UAH з ПДВ
Номер:
3b279c2690a64ea08bbde3d45eab8a96
Внутрішній номер закупівлі:
28753481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-008357-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
12 500 811.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 14:29 - 08.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2026 14:29 - 11.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 13:01
Період кваліфікації:
11.04.2026 00:00 - 05.05.2026 10:55
Період завантаження договору:
11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d239c8e057ac479094b9351827b3044a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
25.06.2026 10:21 - 06.07.2026 00:00
Дата опублікування:
25.06.2026 10:21
Дата виконання:
06.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴12 500 811.60 «Реконструкція частини приміщень 6-го блоку головного корпусу з добудовою зовнішнього ліфта в КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9» (ДК 021:2015:45454000-4 - Реконструкція)