-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області (аутсорсинг))
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-005901-a
Завершена
637 230.00
UAH без ПДВ
Номер:
73e12c7171684df88966213fb4ece757
Внутрішній номер закупівлі:
28751037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-005901-a
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Гайдиш +380957705980 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
637 230.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 12:28 - 01.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2026 12:28 - 04.04.2026 12:15
Аукціон:
з 06.04.2026 15:18
Період кваліфікації:
04.04.2026 12:15 - 06.04.2026 09:33
Період завантаження договору:
12.04.2026 00:00 - 22.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴637 230.00 Послуги з організації харчування (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області (аутсорсинг))