• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області (аутсорсинг))

Оголошено тендер

637 230.00 UAH
Номер: 126098b932da4e6fba4a844026b91a5f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-27-005626-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 637 230.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області (аутсорсинг))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 27.03.2026 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума191 169.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума446 061.00 UAH