• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері технічної підтримки операційних систем та адміністрування доменних служб

Торги не відбулися

387 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 31d45dd00af14dcba467494c42bf73f6
Внутрішній номер закупівлі: 28749338
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-004209-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
Контактна особа: Дуфинець Неля Іванівна 380442397513 NDufynets@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 387 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.03.2026 11:23 - 06.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2026 11:23 - 09.04.2026 09:00
Аукціон: з 10.04.2026 11:17
Період кваліфікації: 09.04.2026 09:00 - 15.04.2026 18:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴387 000.00 Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері технічної підтримки операційних систем та адміністрування доменних служб