-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері технічної підтримки операційних систем та адміністрування доменних служб
Оголошено тендер
387 000.00
UAH
Номер:
2d5650b0fd4848a18918ffe82294c9b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-18-008807-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
387 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері технічної підтримки операційних систем та адміністрування доменних служб
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
18.03.2026 12:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума387 000.00 UAH