-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-003952-a
Завершена
176 666.67
UAH з ПДВ
Номер:
d277e461435a4ba6b37e436ed520b801
Внутрішній номер закупівлі:
28749088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-003952-a
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Степанов +380442920520 stepanov.i@hydro.gov.ua https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
176 666.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 11:13 - 02.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2026 11:13 - 05.04.2026 08:00
Аукціон:
06.04.2026 13:24 - 06.04.2026 13:47
Період кваліфікації:
06.04.2026 13:47 - 08.04.2026 09:50
Період завантаження договору:
14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 666.67 Послуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»