-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»
Оголошено тендер
176 666.67
UAH
Номер:
9d94d9c23a5646ecab5bc8eeb4bfb7ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-26-010016-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
176 666.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань
Дата опублікування:
26.03.2026 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума176 666.67 UAH