-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-003520-a
Завершена
235 807.67
UAH без ПДВ
Номер:
af8109453682468b81dc85760bb2fe13
Внутрішній номер закупівлі:
28748664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-003520-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35165938
-
Адреса:
52070, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, територіальна громада Новоолександрівська, Комплекс будівель та споруд № 42-М, будинок 42 М
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Дубовик +380688708068 35165938_arz_sp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
235 807.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 10:59 - 02.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2026 10:59 - 05.04.2026 00:00
Аукціон:
06.04.2026 15:59 - 06.04.2026 16:34
Період кваліфікації:
06.04.2026 16:34 - 09.04.2026 15:23
Період завантаження договору:
15.04.2026 00:00 - 25.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴235 807.67 Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів