-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
235 807.67
UAH
Номер:
f5c1c2fe30a74a84b75c4e89a4eec410
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-27-003997-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35165938
-
Адреса:
52070, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, територіальна громада Новоолександрівська, Комплекс будівель та споруд № 42-М, будинок 42 М
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35165938
-
Адреса:
52070, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, територіальна громада Новоолександрівська, Комплекс будівель та споруд № 42-М, будинок 42 М
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
235 807.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.03.2026 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума235 807.67 UAH