• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реактиви

Завершена

18 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f44d57edd7d34eaeaf12c4328632b9fb
Внутрішній номер закупівлі: 28746177
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-001056-a   
Замовник: КНП"Ясінянська міська лікарня"Ясінянської селищної ради
Контактна особа: Федащук Ганна Михайлівна +380684203893 oparan98@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.03.2026 09:26 - 01.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2026 09:26 - 04.04.2026 01:00
Аукціон: з 06.04.2026 12:06
Період кваліфікації: 04.04.2026 01:00 - 07.04.2026 09:28
Період завантаження договору: 13.04.2026 00:00 - 23.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 000.00 Реактиви