-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви
Оголошено тендер
18 000.00
UAH
Номер:
4b1e57b9685646e2885be4651d1e3380
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-26-013169-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП"Ясінянська міська лікарня"Ясінянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34305426
-
Адреса:
90630, Україна, Закарпатська область, ЯСІНЯ, вулКоцюбинського буд.25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП"Ясінянська міська лікарня"Ясінянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34305426
-
Контактна особа:
Федащук Ганна Михайлівна +380684203893 oparan98@ukr.net
-
Адреса:
90630, Україна, Закарпатська область, ЯСІНЯ, вулКоцюбинського буд.25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реактиви
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
26.03.2026 15:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Холестерин 60 Cormay, 2-204
×
-
НК 024:2023:
53362 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Білок загальний 60 Cormay, 2-236
×
-
НК 024:2023:
53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Креатинін 60 Cormay, 2-233
×
-
НК 024:2023:
53251 Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Білірубін загальний 60 Cormay, 2-344
×
-
НК 024:2023:
53233 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Сечовина 60 Cormay, 2-206
×
-
НК 024:2023:
53587 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Глюкоза Ф-набір визначення концентрації глюкози у біологічних рідинах глюкозооксидазним методом 20 мл HP009.02
×
-
НК 024:2023:
53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Набір реактивів для визначення концентрації гемоглобіну (800 визначень) (001.02)
×
-
НК 024:2023:
55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НЗСУ
Сума18 000.00 UAH