-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-013732-a
Завершена
1 521 450.00
UAH без ПДВ
Номер:
11ff55d374844302a2ad36bb72a49a45
Внутрішній номер закупівлі:
28743979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-013732-a
Замовник:
НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 9 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26467770
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ЛЮДМИЛА КРАСНОВИД +380982221952 gbzosh9@gmail.com http://gymnasium9-nizhyn.uo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 521 450.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 17:15 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 17:15 - 03.04.2026 00:00
Аукціон:
з 03.04.2026 11:20
Період кваліфікації:
03.04.2026 00:00 - 08.04.2026 15:51
Період завантаження договору:
14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 521 450.00 Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)