• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)

Оголошено тендер

1 521 450.00 UAH
Номер: 7eb8aafa108c4228b6df97566fb2965b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-26-015095-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 9 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 9 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 521 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 26.03.2026 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОперації з постачання послуг з організації харчування дітей у закладах освіти звільняються від оподаткування ПДВ на підставі підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума1 134 300.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОперації з постачання послуг з організації харчування дітей у закладах освіти звільняються від оподаткування ПДВ на підставі підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума387 150.00 UAH