• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Піщано - щебенева суміш (фракція 0-40)

Категорія Замовника: пункт 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

3 810 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e20e4f0d4c1843bca17e52b8912ba945
Внутрішній номер закупівлі: 28742201
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-26-011919-a   
Замовник: ШПАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Микола Столярчук +380677060027 shpanivsrada@gmail.com https://shpanivskaotg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 810 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.03.2026 16:06 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2026 16:06 - 03.04.2026 00:00
Аукціон: з 03.04.2026 14:55
Період кваліфікації: 03.04.2026 00:00 - 06.04.2026 11:59
Період завантаження договору: 12.04.2026 00:00 - 22.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 810 000.00 Піщано - щебенева суміш (фракція 0-40)