-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піщано - щебенева суміш (фракція 0-40)
Оголошено тендер
3 810 000.00
UAH
Номер:
78271d7ac3ac4c0ebd6798eb9e3dc6d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-26-013570-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШПАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387317
-
Адреса:
35301, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, с. Шпанів, вул. Шкільна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ШПАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387317
-
Адреса:
35301, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, с. Шпанів, вул. Шкільна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 810 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Піщано - щебенева суміш (фракція 0-40)
Примітки:
Категорія: відповідно до п.1 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.03.2026 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяШпанівська
Сума3 410 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШпанівська
Сума400 000.00 UAH