-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тротуарна плитка
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-011022-a
Завершена
489 961.00
UAH з ПДВ
Номер:
89236bbb83c94114a89a4fed2b167386
Внутрішній номер закупівлі:
28741280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-011022-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, селище Липова Долина, вулиця Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
489 961.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 15:28 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 15:28 - 03.04.2026 00:00
Аукціон:
03.04.2026 12:25 - 03.04.2026 12:48
Період кваліфікації:
03.04.2026 12:48 - 07.04.2026 15:11
Період завантаження договору:
13.04.2026 00:00 - 23.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴489 961.00 Тротуарна плитка