-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тротуарна плитка
Оголошено тендер
489 961.00
UAH
Номер:
cdcb19c5c9d74ca697ddc04e2538c414
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-26-011535-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, селище Липова Долина, вулиця Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, селище Липова Долина, вулиця Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
489 961.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тротуарна плитка
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.03.2026 14:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тротуарна плитка
Кількість
534.6 метр квадратний
Період постачання
до 15.05.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛипова Долина
Сума489 961.00 UAH