-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг - за кодом ДК 021:2015 – 18130000-9 (Костюм літній комбінований (куртка, штани, футболка))
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-009722-a
Торги не відбулися
102 840.00
UAH без ПДВ
Номер:
ae5dc339596544cdb63c68754ff6b98a
Внутрішній номер закупівлі:
28740001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-009722-a
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 840.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 14:47 - 03.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 14:47 - 06.04.2026 12:00
Аукціон:
з 07.04.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 840.00 Спеціальний робочий одяг - за кодом ДК 021:2015 – 18130000-9 (Костюм літній комбінований (куртка, штани, футболка))