-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг - за кодом ДК 021:2015 – 18130000-9 (Костюм літній комбінований (куртка, штани, футболка))
Оголошено тендер
102 840.00
UAH
Номер:
eb13694476444fe4bf9bb8d03a5c2c8a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-26-011036-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
102 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальний робочий одяг - за кодом ДК 021:2015 – 18130000-9 (Костюм літній комбінований (куртка, штани, футболка))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування:
26.03.2026 14:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Костюм літній комбінований (куртка, штани, футболка)
Кількість
78 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума102 840.00 UAH