-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (стоматологічне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-009167-a
Завершена
736 134.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b7dbf460258414eae74f448cdd6647e
Внутрішній номер закупівлі:
28739455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-009167-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43221703
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м. Хуст, вул.Франка І., будинок 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геча Мирослав +380966389829 tsrlvitsynskoho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
736 134.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 14:31 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 14:31 - 03.04.2026 12:00
Аукціон:
з 06.04.2026 11:31
Період кваліфікації:
03.04.2026 12:00 - 06.04.2026 10:25
Період завантаження договору:
12.04.2026 00:00 - 22.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴736 134.00 ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (стоматологічне обладнання)