• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (стоматологічне обладнання)

Оголошено тендер

736 134.00 UAH
Номер: c1fec9d13fdc40bea9f4187cc80db1e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-26-010824-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ХУСТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ВІЦИНСЬКОГО ОСТАПА ПЕТРОВИЧА"ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 736 134.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (стоматологічне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 26.03.2026 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічна установка «Галлант Омніпратік HU» (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Відсмоктуючий агрегат Аірматік (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти отримані за результатами укладених угод з НСЗУ
Сума736 134.00 UAH