-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумуляторна батарея LiFePO4 12V 100Ah (літій-залізо-фосфатний) з вбудованою BMS та Bluetooth
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-006980-a
Торги не відбулися
159 256.00
UAH з ПДВ
Номер:
8f7d788e70f545d4bd4b07702b70c0bf
Внутрішній номер закупівлі:
28737287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-006980-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування «Одеса» Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ференчук Ірина Анатоліївна +380486365185 centr3zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
159 256.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 14:14 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 14:14 - 03.04.2026 09:00
Аукціон:
з 06.04.2026 14:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴159 256.00 Акумуляторна батарея LiFePO4 12V 100Ah (літій-залізо-фосфатний) з вбудованою BMS та Bluetooth