• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Акумуляторна батарея LiFePO4 12V 100Ah (літій-залізо-фосфатний) з вбудованою BMS та Bluetooth

Оголошено тендер

159 256.00 UAH
Номер: b96650419a03411395f9530cba7db470
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-26-007458-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування «Одеса» Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування «Одеса» Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 159 256.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Акумуляторна батарея LiFePO4 12V 100Ah (літій-залізо-фосфатний) з вбудованою BMS та Bluetooth
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.03.2026 12:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Акумуляторна батарея LiFePO4 12V 100Ah (літій-залізо-фосфатний) з вбудованою BMS та Bluetooth
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 12 штука
Період постачання до 30.06.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума159 256.00 UAH