• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Затвори дискові з пневмоприводами, затвори дискові

Завершена

175 953.80 UAH без ПДВ
Номер: d87655111d7a463d93406a1fb172edd7
Внутрішній номер закупівлі: 28727705
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-25-012439-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Контактна особа: Піндюр Леся 380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 175 953.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.03.2026 16:07 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.03.2026 16:07 - 02.04.2026 00:00
Аукціон: 02.04.2026 12:58 - 02.04.2026 13:27
Період кваліфікації: 02.04.2026 13:27 - 08.04.2026 12:05
Період завантаження договору: 14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴175 953.80 Затвори дискові з пневмоприводами, затвори дискові